Deníček nedonošeného mimi s rozštěpem

Poděkování

 Chtěla bych poděkovat pracovníkům genetiky v Pardubicích  a prof. Eliášovi z FN Hradec Králové za skvělý přístup, když nám byl u miminka diagnostikován rozštěp, díky nim jsme celou situaci zvládali mnohem snáze.

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit lékaře a sestry FN V Hradci Králové na novorozenecké JIP a nedonošencích, kteří mi zachránili a vypiplali syna. Moc si vážím jejich profesionálního a lidského přístupu.

Děkuji MUDr. Borskému za  velmi pěkný výsledek plastické operace rozštěpu rtu a lékařům a sestrám na nedonošencích Fakultní Thomayerovy nemocnice za pooperační péči a perfektní přístup k maminkám i miminkům, které prochází mimořádně těžkým obdobím svého života.

Děkuji rehabilitační pracovnici p.Rolečkové z Rychnova nad Kněžnou, díky které jsme začali včas cvičit Vojtovu metodu a dostali jsme Mikuláše vývojově motoricky  na úroveň donošených dětí.

Děkuji MUDr.J.Vokurkové za laskavé převzetí do péče a provedení operace patra i celkový přístup a mimořádnou  osobní angažovanost v péči o děti s rozštěpovými vadami.

Poděkování patří taky maminkám a tatínkům, kteří zveřejňují své zkušenosti na internetu.

Nakonec poděkování patří synu Mikulášovi za to, že se rozhodl si svoje místečko s velkou vervou na světě vybojovat i přes to, že od začátku to má hodně těžší než jiné děti a že nám denně svým pozitivním přístupem ukazuje, že jsme se ve chvílích rozhodování po genetickém vyšetření rozhodli správně.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode